Polska Szkoła Duchowości Maryjnej

O. Piotr Cuber OFMConv

W Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia od dwóch lat działa Polska Szkoła Duchowości Maryjnej, która w swoim założeniu ma pomóc osobom wierzącym pogłębić tożsamość maryjną. Do udziału zapraszamy członków ruchów, stowarzyszeń, grup i wspólnot maryjnych.

Na spotkanie może przyjechać każdy, kto tylko pragnie zbliżyć się do Niepokalanej i razem z Nią uczyć się kochać Jej Syna, Jezusa Chrystusa.

Wychodząc naprzeciw formacyjnym potrzebom pogłębienia duchowości maryjnej, chcemy Wam zaproponować cykl wykładów z zakresu Polskiej Szkoły Duchowości Maryjnej.

Każde spotkanie będzie przybliżeniem jakiejś świętej czy błogosławionej postaci, bądź grupy osób przeżywających swoje spotkanie z Maryją w szczególny sposób, proponujących swoje własne pomysły, rozwiązania, idee przeżywania duchowości maryjnej.

Do udziału w PSzDM zapraszamy również siostry zakonne, członkinie zgromadzeń i instytutów życia konsekrowanego, gdyż „wykładowcami” w naszej szkole będą ich założyciele, duchowi ojcowie i matki. Zapraszamy również do udziału w wykładach kapłanów, asystentów duchowych, moderatorów i animatorów poszczególnych ruchów, którzy dzięki szkole będą mogli pogłębić swoje rozumienie idei ruchów, którym towarzyszą.

Wykłady i warsztaty będą prowadzić: dr Monika Waluś UKSW, o. dr Piotr Cuber OFMConv, mgr Urszula Fajczyk oraz duszpasterze posługujący w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.

Temat najbliższego spotkania, które odbędzie się w dniach 23 – 25 października 2018:
„Królowo nasza” – św. abp Józef Bilczewski, św. bp Józef Sebastian Pelczar.

Zgłoszenia:
piotrcuber@gmail.com
+48 784 191 232
+48 33 843 07 11