Listy od Czytelników

Podziękowania Najświętszej Maryi Pannie,
św. Maksymilianowi i naszym świętym Orędownikom

Pragnę na łamach „Rycerza Niepokalanej” podziękować Słudze Bożemu o. Wenantemu Katarzyńcowi, że wstawił się u Pana Boga za moją córką z rodziną. Dziękuję za ich powrót z Anglii do Polski po 15 latach i za załatwienie w szybkim czasie spraw związanych ze sprzedażą domu.

RYCERKA NIEPOKALANEJ
JANINA

Szczęść Boże,
za pośrednictwem miesięcznika „Rycerz Niepokalanej” chciałabym podziękować Matce Bożej Niepokalanej i Panu Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski,
a przede wszystkim za wiarę oraz za udaną operację i obecność Pana Jezusa podczas zabiegu, o co gorąco prosiłam. Wiem, że nie byłam sama, bo jak wjeżdżałam na salę operacyjną, z radia usłyszałam piosenkę Jak Anioła głos.

CZCICIELKA MARYI

Dziękuję Ci, Matko Najświętsza, za powrót do zdrowia przed kilku laty mojej kochanej mamy i proszę gorąco o dalszą opiekę nad nią. Składam także serdeczne podziękowania za szczęśliwie zdany egzamin i polecam wstawiennictwu Niepokalanej całą moją rodzinę.

BARBARA

Pragnę w „Rycerzu Niepokalanej” serdecznie podziękować Bogu, Matce Najświętszej oraz świętym Patronom, których wielokrotnie prosiłam o pomoc dla mojej ś.p. siostry w sprawach związanych z pracą zawodową. Siostra przepracowała ponad 35 lat w jednym miejscu, blisko domu, choć wiele razy groziło jej zwolnienie. Wszystkie trudne sprawy związane z pracą też dobrze się kończyły. Zawsze Boża łaska przychodziła w porę. Dziękuję też za łaski udzielone Ani i Ewie w ich chorobach, za leczenie i jego rezultaty. Dziękuję za pomyślne operacje Ewy. Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane przeze mnie i osoby, za które się modliłam za pośrednictwem Maryi, św. Ojca Maksymiliana, o. Wenantego i innych Patronów. Ich opiece polecam siebie i moich bliskich.

MAŁGORZATA

Pragnę podziękować Panu Jezusowi, Matce Najświętszej, św. Józefowi, także
św. Janowi Pawłowi II, św. Ricie i św. Ojcu Pio za wiele otrzymanych łask w moim życiu, a szczególne dzięki składam za uzyskane łaski i pomoc synowi w obronie pracy habilitacyjnej, wnuczce w obronie pracy magisterskiej, za zdanie przez wnuka matury i dostanie się na wymarzone studia oraz za opiekę nad całą rodziną. Obiecałam podziękować na łamach „Rycerza Niepokalanej”, co teraz czynię. Proszę Cię, Matuchno Najświętsza, Niepokalana, o zdrowie, siłę, o pomyślność w pracy i dalszą opiekę każdego dnia nade mną i nad całą moją rodziną.

STAŁA CZYTELNICZKA
„RYCERZA NIEPOKALANEJ”
BRYGIDA

Bardzo dziękuję Bogu w Trójcy Jedynemu i Maryi Niepokalanej za wszystkie łaski, które otrzymujemy ja i moja najbliższa rodzina każdego dnia. A było ich bez liku.
Przepraszam Cię, Maryjo, że dopiero teraz piszę, a to wszystko wydarzyło się 47 lat temu. Wtedy byłam jeszcze panną, ale już pracowałam. I pewnego dnia, wróciwszy z pracy do domu, chciałam ugotować zupę. Włączyłam gaz i postawiłam garnek z wodą i kością i położyłam się na chwilę, żeby odpocząć. Niestety, ze zmęczenia zasnęłam. Obudziłam się, kiedy całe mieszkanie było zadymione, a garnek spalony, ani kropli wody. Brakowało chwili do tragedii. Wierzę, że Opatrzność Boża nade mną czuwała i dzięki temu się obudziłam, a mogłam stracić życie i zniszczyć, a nawet spalić mieszkanie.
Potem wyszłam za mąż i Pan Bóg obdarzył nas czwórką dzieci.
A to z ostatniej chwili. Bardzo dziękuję za dobry wynik drugiej biopsji piersi mojej córki, gdyż pierwszy wynik wskazywał podejrzenie raka – tak mówił lekarz. Więc ja bardzo się modliłam do Jezusa Miłosiernego oraz przez św. Jana Pawła II, św. Ojca Pio i o. Stefana Tarasiuka, werbistę. I obiecałam, że podziękuję za to w „Rycerzu Niepokalanej”.

WDZIĘCZNA CZCICIELKA
NIEPOKALANEJ
BARBARA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Pragnę na łamach „Rycerza” podziękować Matce Bożej i św. Ricie za otrzymane łaski. Dziękuję za zdanie egzaminu na prawo jazdy, za zdrowie i wszelkie łaski. Proszę Cię, Mateńko, uproś u swojego Syna łaskę macierzyństwa dla synowej, która tak pragnie dziecka. Św. Józefie, Opiekunie rodzin, wstawiaj się za moją rodziną u Boga i wypraszaj potrzebne łaski. Dziękuję, Mateńko, za opiekę nad nami
i proszę Cię, nie opuszczaj nas. Polecam Ci całą moją rodzinę, moje dzieci i wnuki. Czuwaj nad nami.

WDZIĘCZNA CZCICIELKA
ZOFIA ■